• самые вкусные рецепты
• разнообразное тесто
• начинки на любой вкус
Реклама
загрузка...


Поживна цінність сублімованих продуктів

Сублімовані продукти представляють різновид харчових заготівель, законсервованих за технологією шокового заморожування, яке перешкоджає розвитку шкідливих грибків чи інших небажаних мікроорганізмів. Поживну цінність сублімованих продуктів належно оцінили споживачі і виробники продовольчих товарів.

Поживна цінність сублімованих продуктів полягає в тому, що в них відсутні харчові добавки, барвники та інші види консервантів. Зазвичай, такі продукти мають вологонепроникні герметичні упаковки, тому дозволяють тривалі терміни  зберігання до реалізації та споживання. Сублімована їжа легка в приготуванні, сприяє швидкому тамуванню голоду і насиченню організму поживними речовинами. Тому ту чи іншу упаковку зручно брати на рибалку чи в похід, на роботу чи в дорогу. Крім того, сублімовані ягоди підходять для приготування коктейлів, як додаток до десертів та інших ласощів круглий рік, без перерви на той чи інший сезон. Сублімати належним чином оцінили й кондитери, взявши їх до використання в якості напівфабрикатів.

Придбати сублімовані продукти

В сучасному розвитку нових технологій обробки харчової продукції з’явилося багато виробників сублімованих продуктів, які реалізують їх усім бажаючим оптом і вроздріб. Серед таких виробників вигідно виділяється компанія Панфрут Україна, що виготовляє сублімовану продукцію з урожаїв, вирощених на власній фермі за допомогою найновіших технологій.

В інтернет-магазині компанії вам запропонують сублімовані ягоди, фрукти, овочі, супи та іншу органічну концентровану продукцію, виготовлену з натуральних найсвіжіших інгредієнтів. Сублімати, вироблені за допомогою сучасних найновіших технологій, дозволяють майже повністю зберегти поживні, корисні та смакові якості вирощеної сировини.

Оглянути пропозиції сублімованої продукції від Панфрут Україна, зробити необхідний вибір, придбати особисто чи замовити необхідну кількість товару вам буде зручно на сайті компанії. Менеджери сайту нададуть відповіді на всі ваші запитання, допоможуть оформити замовлення з вибором форми оплати, з урахуванням способу, умов доставки та додаткової послуги кур’єра, а також повернення і обміну товару.

Придбайте та смакуйте з користю 100% натуральні сублімовані продукти від Панфрут Україна!

Посмотрели 184 раз

Популярные рецепты вареников

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены


Поиск по сайту
Новые рецепты

Интересное
загрузка...